Op 17 en 18 oktober vormde het Evoluon in Eindhoven het decor voor Bits&Chips 2007 Embedded Systemen, alweer de zesde editie van dit jaarlijkse evenement rondom embedded systemen en software.

Nieuw was de tutorialdag op 17 oktober. Op de intensieve, drie uur durende workshops van gerenommeerde goeroes kwamen meer dan tachtig specialisten af. De traditionele conferentie en beurs op 18 oktober trok ruim 750 bezoekers. De beursvloer huisvestte 49 exposanten op 54 stands.
Het lezingenprogramma organiseerde Bits&Chips dit jaar voor het eerst in samenwerking met het Embedded Systems Institute. De best bezochte presentaties waren de keynotes van Gérard Berry (Esterel) in de ochtend en Ron Notermans (Océ, vervanger van Anton Schaaf) in de middag. Als beste spreker heeft het publiek gekozen voor Henrik Kniberg. Met zijn lezing getiteld ’Bootstrapping Scrum and XP‘ scoorde de aimabele Zweed gemiddeld een 8,4. De eerste plaats levert hem een dinerbon op van 250 euro.
Plaats | Spreker | Waardering |
---|---|---|
1 | Henrik Kniberg (Crisp) | 8,4 |
2 | David Kalinsky | 8,1 |
3 | Jacco Wesselius (Philips Medical) | 7,9 |
4 | Alex van der Wal (Océ) | 7,9 |
5 | Johan Hoekjan (Cimsolutions) | 7,8 |